Naszą specjalnością jest kuchnia tradycyjna z nutą nowoczesności kuchni włoskiej, co pozwala nam dostosować się do potrzeb każdego klienta, zaspokoić jego potrzeby nawet te najbardziej wyszukane i wszystko to za rozsądną cenę. Lokal słynie z ręcznie robionych pierogów z różnymi nadzieniami, kartaczy, placków czy mięs z różnymi dodatkami jak np. sery, owoce, warzywa czy marynaty własnej produkcji.

Specjalizujemy się w obsłudze wszelkiego rodzaju przyjęć i imprez okolicznościowych, a także dostaw cateringu. Organizujemy przyjęcia komunijne i weselne nawet na 100 osób.

Naszą misją jest doskonalenie potraw i ciągły rozwój, nasz cel to wyjątkowo zadowolony Klient, który będzie do nas wracał z całą rodziną i znajomymi. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu restauracji utwierdziło nas w przekonaniu jak ważne jest by restauracja stanowiła spójną całość z menu i charakterem miejsca, w którym się znajduje oraz była dokładnie dostosowana do potrzeb i preferencji osób, które będą z niej korzystać.

W naszej znajdziesz jeszcze:

•          śniadania (jajecznica, omlety, naleśniki na słodko i słono)

•          lunche (codziennie do wyboru min 2 zupy, danie mięsne / rybne, danie wegetariańskie wraz z dodatkami)

fotografia dania