Restauracja LOFT KOCJANA w Warszawie

Polecane

Zasmakuj w lunch-u dnia przygotowanym według tradycyjnych najlepszych receptur. Aktualne menu luchowe na najbliszy tydzień znajdziesz na naszym profilu Facebook-owym.

Menu tygodnia na FB

Restauracja “Loft Kocjana” to idealne miejsce, w dzielnicy Bemowo do zorganizowania kameralnych uroczystości tj.: chrzciny, imieniny, urodziny, komunia, obiad okazjonalny (obrona pracy), wesele, itp.

Stół z jedzeniem

O nas

Restauracja Loft Kocjana usytuowana jest na warszawskim Bemowie przy kompleksie Sądów Grodzkich oraz obiektów sportowych Wojskowej Akademii Technicznej.
Sąsiedztwo zalesionego terenu i brak charakterystycznego dla Warszawy hałasu sprawia, że miejsce to odległe od centrum Warszawy tylko o 8 km, sprzyja rekreacji i zapewnia wypoczynek. 
Nowoczesny i estetyczny wystrój restauracji, klimatyzacja, nagłośnienie oraz dodatkowe wyposażenie (sprzęt multimedialny) oraz ogródek letni tworzą odpowiedni klimat do organizacji przyjęć dla firm i spotkań indywidualnych. Zapewniamy również bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz darmowy parking dla naszych klientów.
Restauracja Loft Kocjana dysponuje trzema salami:

  • salą główną z ogródkiem w sezonie letnim
  • salą VIP z oddzielnym mini ogródkiem w sezonie letnim
  • salą teatralną (w holu Sceny Kocjana)

Smak i doświadczenie

Naszą specjalnością jest kuchnia tradycyjna z nutą modernizmu, co pozwala nam dostosować się do potrzeb każdego klienta, zaspokoić jego potrzeby nawet te najbardziej wyszukane i wszystko to za rozsądną cenę.

Siła doświadczenia i ambicje mierzące do ciągłego rozwoju działalności firmy oraz grono zadowolonych Klientów to najlepsze potwierdzenie wysokiego poziomu świadczonych przez nas usług.

Jesteśmy przekonani, że będziemy dla Państwa wyborem smaku i tradycji!

Back to top